top of page
apartman_full.jpg

Apartmán  NÓRA

ABOUT

O nás

V tichom prostredí vedľa Termálneho kúpaliska v Dunajskej Strede ponúkame ubytovanie v našom apartmáne. Nachádzajú sa v ňom 2 štorpostelové  a 2 dvojpostelové izby s možnosťou detskej postielky.

Každá izba je zariadená harmonicky pestro a hlavne bolo dbané na Váš komfort a pohodlie. Kuchyňa je plne zariadená, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, chladnička, kávovar, sporák, riad na varenie, taniere poháre a príbor Vám ešte viac budú pripomínať pohodlie domova. V každej izbe je TV a klimatizácia, wc a sprchový kút. Na terase máte možnosť relaxovať v jakuzzi alebo  grilovačky.Športovci majú k dispozícii stôl na stolný tenis.

 

Doprajte si zaslúžený oddych v priestoroch populárneho Thermalparku, vyberte si ubytovanie Dunajská Streda. Navštívte krajské mesto s množstvom múzeí, galérií a rozličných pamiatok, zvoľte si ubytovanie Trnava. Kamkoľvek sa na Slovensku chystáte, so stránkou Hauzi.sk vždy objavíte tie najzaujímavejšie ponuky za najvýhodnejšie ceny ;)

IMG_9168-HDR.jpg
ROOMS

Každá izba je vynovená a luxusne zariadená v rozdielnych farebných

motívoch.

OUR SERVICES

Naše služby

Kuchyňa

 

Kuchyňa je plne zariadená modernými spotrebičmi a riadom pre vaše pohodlie

Free Wifi   &  TV

 

V celom apartmáne máte možnosť bezplatného internetového pripojenia

ako aj sledovania satelitnej TV

Terasa a dvor

 

Na terase sa nachádza dostatok miesta pre posedenie  ako aj luxusné jakuzzi a gril . Nechýba ani  mólo pre rybárčenie v krásnom jazere

Wellnes

 

Kedže sa apartman nachádza v priamom susedstve thermalparku je len otázkou 2 minút užiť si dokonalú zábavu

Parkovanie

 

Ponúkame bezplatné parkovanie v areáli. Parkovisko je uzatvorené a máte k nemu vlastný prístup

GALLERY

GALÉRIA

SEE & DO

V okolí 

Vodné dielo Gabčíkovo

 

Vodné dielo Gabčíkovo bolo pôvodne projektované a stavané ako súčasť Sústavy vodných diel Gabčíkovo – Nagymaros na európskom veľtoku Dunaj.

Časť sústavy – Vodné dielo stupeň Gabčíkovo je v prevádzke od októbra 1992. Tvoria ho dva hlavné objekty: vodná elektráreň a plavebné komory. Bol postavený na využívanie utvoreného spádu na výrobu elektrickej energie, na prekonávanie rozdielu hladín v plavebných komorách a na odvádzanie prípadných povodňových vôd. 

Malkia park ZOO

Brány Malkia Parku v Orechovej Potôni sa prvýkrát otvorili 3. júna 2016. Pomenovali sme ho podľa našej prvej zachránenej levici Malkie. V jazyku swahilli znamená toto meno meno kráľovná, a keďže lev je kráľom zvierat, môžeme Malkia Park vo voľnom preklade nazývať kráľovským parkom. Zvieratá, ktoré u nás našli útočisko, sa väčšinou v zajatí už narodili a preto by vo voľnej prírode neprežili. Aj keď im, žiaľ, nemôžeme poskytnúť skutočnú slobodu, staráme sa o ne s láskou tak, aby sa u nás cítili naozaj kráľovsky.

Slovakiaring

 

slovakia ring je profesionálny a univerzálny motoristický areál, ktorého súčasťou je prvý národný automotodróm disponujúci homologizáciou Medzinárodnej automobilovej federácie (FIA), ako aj Medzinárodnej motocyklovej federácie (FIM). Areál SLOVAKIA RING prináša okrem profesionálneho motoršportu aj jedinečnú šancu zdokonaliť vodičské schopnosti našich klientov, vyskúšať si rýchlu jazdu, precvičiť techniku, vychutnať si radosť zo slobody za volantom. Pretekárske tímy a agentúry získali ideálny priestor pre organizáciu kvalitného podujatia, a to po každej stránke. 

Pohľad na ostrov

Vaše ohlasy

byla to dokonalá dovolená

ďekujem

Contact
bottom of page